Kdo jsme a co pro Vás děláme

Dovolujeme si Vám představit českou výrobně obchodní firmu zabývající se stavebním zámečnictvím, tj. výrobou ocelových a prosklených dveří a vrat, stěn, schodů, zábradlí a různých ocelových prvků potřebných pro stavbu, průmysl i rodinný domek.

Společnost MH CB s.r.o. je držitelem certifikátů na jejichž základě je oprávněna vyrábět a uvádět do provozu požární uzávěry jako jsou dveře plné, prosklené, okna, stěny, revizní dvířka a kontejnery s požární odolností až do EI, EW 90.

Specializujeme se především na atypickou výrobu protipožárních uzávěrů, vedle těchto se však také zabýváme výrobou typických požárních i nepožárních výrobků všeho druhu.

Společnost MH CB s.r.o. navázala na výrobu společnosti JH CB s.r.o, která působila na českém i zahraničním trhu od roku 1993 a svou činnost ukončila v r. 2012 . Provádíme vlastní zaměření a kompletní dodávku přímo na stavbu, včetně montáže. Provádíme také servis po dobu životnosti daného výrobku. Naše výrobky jsou doloženy Prohlášením o shodě a náležitými dokumenty, které vystavíme vždy po předání výrobku. V případě zájmu o naše aktuální ceny, nás prosím kontaktujte. Pokud Vás naše nabídka zaujala postaráme se o Vaši naprostou spokojenost! Rádi Vás přivítáme v naší společnosti MH CB s.r.o.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.